Cantilena Hard Rock Laagris

Ahoi, muusikasõbrad!

Juba teist korda on võimalus Cantilenat kuulda ja näha Vana-Vigalas, Hard Rock Laagris! Eestimaa kuumim metalüritus toimub sel aastal 29.-30. juunil. Cantilena suurepärane esinemiskellaaeg jäägu praegu veel välja hõikamata, kuid lubame, et show tuleb selline, et alkoholist saate kaineks ja muusikast jälle joobute.

Kellel veel Hard Rock Laagri piletit ei ole, leiab abi Piletilevist ja Statoilidest, Woodstockist, Hilpharakast ja kauplusest Muusik. Piletid on müügil ka kohapeal.

Sel aastal Laagris:

SAMAEL (sui), SWALLOW THE SUN (fin), SYBREED (sui), MELECHESH (ned), OCTOBER TIDE (swe), TO/DIE/FOR (fin), METSATÖLL, NO-BIG-SILENCE, CAVUS (fin), DEVILISH IMPRESSIONS (pol), DAWN OF OBLIVION (swe), GORESOERD, DND, CANTILENA, TAAK, LUCTUS (lit), FRAILTY (lat), FREAKANGEL, WYRM SUB TERRA, MONSTERA, HUKKUNUD HINGED, SYRCITY.

11 bändi kodumaalt, 11 piiritagant ja kokku 8 erinevast riigist!

Advertisements

2 thoughts on “Cantilena Hard Rock Laagris

  1. Te võiks enda blogisse rohkem enda tegemistest kirjutada, tunnetest ja emotsioonidest ja kogemustes livedel. miks mitte isegi videoblogisid? muidu jääb veits tuimaks see informatsioon siin. 🙂

  2. Suur tänu tagasiside eest! Võin sosistada, et mõned nö backstage videod on peagi ka tulemas, kuid tunded ja emotsioonid on nii suured, et neid sõnadesse panna oleks liiga keeruline. (: Anname endast parima.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s