Tuska Metal Battle: finaalieel

Tere, hea rahvas!

Kardisõit sai sõidetud ja trummar Tõnis on õnneks ikka veel ühes tükis. (: Pildi all on ka erinevad artiklid, mis eilsest sõidust ilmusid.

Nüüd veidi ka reedesest finaalist. Cantilenal on au avada Tuska Metal Battle finaalkontsert, mis tähendab, et lava ees tuleb kõigil fännidel olla juba kell 19:00! Kõigil särgid selga ja kaelad soojaks! Tuletame meelde, et pilet, mille sisenedes saate, on just see, millega saate ka oma hääle kuuldavaks teha! Piletile tuleb kirjutada selge käekirjaga oma lemmik (näiteks CANTILENA) ning panna see baariletil asetsevasse hääletuskasti. Rahval on suur osa võitja väljaselgitamisel.

Rock Cafe uksed avanevad kell 18:00. Absoluutselt kõik Cantilena fännid võivad saada sisse 5€ eest. Muud ei ole vaja teha kui kirjutada Cantilenale Facebooki või aadressile cantilena@rock.com oma täispikk nimi. Võid saata ka kõigi sõprade nimed – listi pikkus ei ole piiratud.Samuti ei rakendu mingeid sanktsioone, kui nimi on kirjas, aga Sa ikkagi kohale mitte kuidagi ei jõua (millest on meil kahju muidugi).

31. mai, Rock Cafe, uksed 18:00, Cantilena 19:00, pilet 5€ (nimekirja alusel).

Pilt

Artiklid:

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s